Legyél az Union Képviselője Ajkán!

Zal megye - ajka

Három biztosítótársaság integrációját követően azonnali kezdéssel tanácsadókat keresünk Ajkán, rugalmas időbeosztással, vállalkozói szemlélettel. Vezető Képző programunk lehetőséget biztosít pénzügyi területen vezetői karrier elindítására is.

Fehér Tímea vagyok, az ajkai régió vezetője.

Dolgozz Velem, legyél Te az Union Képviselője a településen!

Fehér Tímea

30 év tapasztalattal rendelkezem a biztosítási szektorban,  a közvetlen támogatásom mellett számos olyan dolgot kínálunk, amiért megéri csatlakozni a csapatunkhoz!

Amit ígérünk

Változatos feladatok.

Támogatás szakemberek bevonásával.

Gyakorlati tudás fokozatos mélyítése.

Fehér Tímea

Megbecsülés.

Nincs maximalizált jövedelem.

Egyedi juttatási és ösztönző csomag.

Aktuális pozícióink

Mentor Képviselő

Új utat kínálunk, nem ismert távlatokat mutatunk gyakorlott vezetőknek további fejlődésre, illetve támogatjuk azokat, akik eddig nem kapták meg lehetőséget vezetői pozícióban.

Munkavégzés helye:

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:

Előnyök a pályázat sikeres elbírálása érdekében:

Amit elvárunk:

Előny, de nem feltétel:

Értékesítési Tanácsadó

Főbb feladatok, munkák: A kiemelt ügyfélkörrel való kapcsolattartás, új ügyfelek akvirálása, magas színvonalú kiszolgálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amit kínálunk:

Ha csatlakozol hozzánk:

Szükséges tapasztalat:

Állás, munka területei:

Várjuk jelentkezésed!

Az űrlap kitöltését követően az illetékes munkatársunk felveszi veled a kapcsolatot.

csatlakozz hozzánk